|
|
|
|
1 | Amelotex-gel | 4.70 | Het sterkste effect |
2 | Ketoprofen-gel 5% | 4.64 | De beste verhouding tussen prijs en kwaliteit |
3 | dicloran plus gel | 4.62 | Gecombineerde actie |
4 | Viprosal in zalf | 4.60 | Best verkopende |
5 | Diclofenac-gel 5% | 4.40 | Beste prijs |
6 | Ketonale crème 5% | 4.32 | Langdurig |
Fastum-gel is een van de meest bekende remedies voor verstuikingen, dislocaties, kneuzingen, verergering van osteochondrose, rugpijn. De lijst met indicaties voor het gebruik van het medicijn is enorm, dus het ligt bij de meeste mensen in het medicijnkastje voor thuis. Het medicijn werkt goed, verlicht snel pijn en geeft de gewenste verlichting. Het grootste nadeel is de hoge prijs. Vanwege de hoge kosten worden patiënten gedwongen op zoek te gaan naar analogen die niet slechter zouden werken dan het Italiaanse medicijn, maar minder kosten.
Gelukkig zijn dergelijke fondsen te vinden in apotheken. Dit zijn crèmes, zalven en gels die ontstekingsremmende en pijnstillende effecten hebben. Ze kunnen qua werkzame stof verschillen van Fastum-gel, maar de gebruiksaanwijzing zal dezelfde indicaties hebben.
De beste analogen van Fastum-gel
Naam | prijs, wrijven. | Werkzame stof | Land van herkomst |
Fastum gel | 399 | ketoprofen | Italië |
Ketonale crème 5% | 324 | ketoprofen | Duitsland |
Ketoprofen-gel 5% | 347 | ketoprofen | Rusland |
Amelotex-gel | 324 | Meloxicam | Rusland |
dicloran plus gel | 327 | Diclofenac, levomenthol, methylsalicylaat, lijnzaadolie | India |
Diclofenac-gel 5% | 258 | diclofenac | Rusland |
Viprosal in zalf | 332 | Addergif, kamfer, salicylzuur, terpentijn | Estland |
Bovenste 6. Ketonale crème 5%
Het is voldoende om de gel slechts twee keer per dag op het getroffen gebied aan te brengen om een stabiel analgetisch effect te bereiken.
- Gemiddelde prijs: 324 roebel.
- Land: Duitsland
- Actieve ingrediënten: ketoprofen
- Inhoud: 30 gram
Het product bevat dezelfde stof als Fastum gel. Het product heeft een goed analgetisch effect, na 1-2 dagen gebruik merken patiënten een significante afname van pijn, verhoogde mobiliteit en flexibiliteit van het lichaam. De eerste resultaten zijn al na een paar uur en na één applicatie houden de effecten tot 12 uur aan, wat veel meer is dan bij sommige andere producten. Ketonal is goed verdeeld over de huid en plakt niet, maar kan wel kleding aantasten. Houd er rekening mee dat het geen verwarmend effect heeft: voor sommige mensen zal dit een voordeel zijn, en voor anderen zal het een nadeel zijn, dus je moet naar je eigen gevoelens kijken.
- Krachtig pijnstillend effect
- langdurige actie
- Helpt bij de meeste oorzaken van pijn
- Mooie textuur
- klein volume
- Duurder dan andere analogen
Top 5. Diclofenac-gel 5%
Dit is de goedkoopste geloptie voor pijnverlichting op onze lijst en is behoorlijk effectief en populair bij patiënten.
- Gemiddelde prijs: 258 roebel.
- land Rusland
- Actieve ingrediënten: diclofenac
- Inhoud: 50 g
De goedkoopste optie uit onze recensie, die een krachtige ontstekingsremmende stof bevat en goed omgaat met pijn van matige intensiteit. De Russian gel is gemakkelijk aan te brengen en uit te smeren, na gebruik van de pijnstiller houdt het effect lang aan. Door dergelijke voordelen, gecombineerd met een stabiele farmacologische werking, kon hij een plaats innemen in de lijst met de beste analogen van Fastum-gel. Onder de tekortkomingen is het vermeldenswaard de scherpe onaangename geur van het product en de kans op vlekken op kleding als het te zwaar wordt aangebracht. Houd er ook rekening mee dat Diclofenac-gel niet helpt bij ernstige pathologieën, maar alleen pijn verlicht en de aandoening verlicht voordat u naar de dokter gaat.
- Niet slechter dan dure analogen
- Snel omgaan met pijn
- Heeft een mooie textuur
- Gepresenteerd in elke apotheek
- Te sterke geur
- Alleen symptomatisch effect
Boven 4. Viprosal in zalf
De zalf heeft tientallen recensies op beoordelingssites en marktplaatsen, meer dan 34.000 verzoeken per maand van Yandex-gebruikers.
- Gemiddelde prijs: 332 roebel.
- Land: Estland
- Actieve ingrediënten: addergif, kamfer, salicylzuur, terpentijn
- Inhoud: 50 g
De samenstelling van deze zalf bevat slangengif, dat een bewezen pijnstillende en lokale reflexwerking heeft. De remedie is versterkt met andere pijnstillende, ontstekingsremmende en afleidende componenten van natuurlijke oorsprong. Viprosal B is een bekende en beproefde zalf, die volgens de gebruiksaanwijzing helpt bij spierpijn, rugpijn, gewrichtspijn en andere problemen.Artsen raden echter aan om zich niet te laten meeslepen door dit middel, omdat het verbranding en dermatitis op de plaats van toediening kan veroorzaken en niet zal helpen bij ernstige problemen.
- Populaire zalf in Rusland
- Snelle hulp bij pijn
- Verwarmend effect
- natuurlijke samenstelling
- Kan bijwerkingen veroorzaken
Top 3. dicloran plus gel
De gel heeft een complexe samenstelling om de symptomen en mechanismen van pijnontwikkeling bij aandoeningen van het bewegingsapparaat te beïnvloeden.
- Gemiddelde prijs: 327 roebel.
- Land: India
- Actieve ingrediënten: diclofenac, levomenthol, methylsalicylaat, lijnzaadolie
- Inhoud: 30 gram
In tegenstelling tot andere opties uit onze beoordeling, heeft Dicloran Plus een complexe samenstelling, die 4 componenten bevat. Het heeft een ontstekingsremmend, pijnstillend, afleidend en verkoelend effect. Hierdoor werkt de gel uitstekend bij traumatische, reumatische, acute inflammatoire en andere oorzaken van pijn in spieren, gewrichten en ligamenten. Voor een stabiel effect wordt het product twee keer per dag gebruikt. Meestal wordt de gel voorgeschreven tijdens exacerbaties om snel van pijn af te komen en de vreugde van een actief leven terug te krijgen. Het grootste nadeel van de remedie is de scherpe mentholgeur, die zelfs op een aanzienlijke afstand door anderen wordt gehoord.
- 4 actieve ingrediënten
- Sterk pijnstillend effect
- Grote lijst met indicaties
- Toepassingsgemak
- Slechte geur
Zien ook:
Bovenste 2. Ketoprofen-gel 5%
Het Russische medicijn is goedkoper dan de originele Fastum-gel, maar tegelijkertijd is het zijn complete analoog qua samenstelling en therapeutisch effect.
- Gemiddelde prijs: 347 roebel.
- land Rusland
- Actieve ingrediënten: ketoprofen
- Inhoud: 50 g
Een effectief Russisch medicijn voor pijnverlichting, dat ketoprofen bevat in dezelfde concentratie als Fastum-gel. Dit is een complete analoog die in elke apotheek te vinden is. De tool vertoont een snel analgetisch effect - al 10-15 minuten na het aanbrengen merken patiënten een afname van de pijn. De gel wordt gebruikt als noodmedicijn voor rugpijn, gewrichts- en spierpijn. Dit is een goedkopere versie van de gel met ketoprofen, die niet slechter helpt dan andere medicijnen. Hij gaat echter alleen om met de symptomen van de ziekte en behandelt de oorzaken niet, dus het gebruik van de remedie annuleert de reis naar de dokter niet.
- Verlicht snel pijn
- Verkrijgbaar in veel apotheken
- Gemakkelijk over de huid te verdelen
- Eenvoudige gebruiksaanwijzing
- Helpt niet bij hevige pijn
Top 1. Amelotex-gel
De gel bevat een krachtige pijnstillende stof die helpt bij het verlichten van aanvallen van intense pijn in spieren, gewrichtsbanden en gewrichten.
- Gemiddelde prijs: 324 roebel.
- land Rusland
- Actieve ingrediënten: Meloxicam
- Inhoud: 50 g
De tool bevat een krachtige pijnstillende en ontstekingsremmende stof uit de groep van NSAID's. Meloxicam is een selectief geneesmiddel dat doelbewust het pijnmechanisme in spieren en gewrichten aantast, zodat het effect zo snel en sterk mogelijk zal zijn. Amelotex is goedkoper dan Fastum-gel, hoewel het vergelijkbare gebruiksaanwijzingen heeft.De voordelen van het product zijn onder meer een aangename gelconsistentie, de afwezigheid van vettige vlekken op kleding na gebruik. Het Russische medicijn heeft geen ernstige nadelen, het kan worden gebruikt voor de meeste ziekten van het bewegingsapparaat, waardoor het de eerste plaats op onze lijst innam.
- Universele toepassing
- Krachtige farmacologische werking
- Minimale bijwerkingen
- Toepassingsgemak
- Niet gedetecteerd